Trwa komunikacja

Wybór typu karnetu

  • KURS HISTORII SZTUKI. HISTORIA DESIGNU

    Historia designu to historia relacji pomiędzy ludźmi i tworzonymi przez nich przedmiotami użytkowymi. Zapraszamy na cykl wykładów online opowiadających o rozwoju projektowania przemysłowego, graficznego i społecznego od połowy XIX wieku do współczesności, które zakończy debata o tym, jakiego designu możemy spodziewać się w przyszłości. /// WYKŁADY ON-LINE ODBYWAJĄ SIĘ W PONIEDZIAŁKI O 18.00 NA PLATFORMIE CLICKMEETING.

  • KURS HISTORII SZTUKI. OD PIRAMID DO ABSTRAKCJI

    Zapraszamy na kolejną edycję kursu z historii sztuki obejmującego okres od czasów najdawniejszych do końca XX wieku. W tym roku akademickim cykl spotkań zostanie przeprowadzony w wersji online. Wykłady polecamy wszystkim osobom pragnącym rozpocząć swoją przygodę z historią sztuki, przygotować się do matury lub usystematyzować wiedzę. Wykładowcami będą historycy sztuki i archeolodzy mający wieloletnie doświadczenie w edukacji /// WYKŁADY ODBYWAJĄ SIĘ WE WTORKI O 18.00 NA PLATFORMIE CLICKMEETING.

  • KURS HISTORII SZTUKI. WIELCY TWÓRCY

    Zapraszamy na kontynuację cyklu wykładów monograficznych na temat twórczości wybranych artystów. W pierwszym semestrze 2021/2022 poznamy artystów eksperymentujących, zarówno w sztuce, jak i w życiu prywatnym. Wykładowcy przybliżą sylwetki m.in. Tycjana, Rogiera van der Weydena, Zbigniewa Horbowego oraz Zahii Hadid. Spotkania poprowadzą muzealnicy, nauczyciele, egzaminatorzy maturalni oraz historycy sztuki z dużym doświadczeniem dydaktycznym /// WYKŁADY ODBYWAJĄ SIĘ W PIĄTKI O 18.00 NA PLATFORMIE CLICKMEETING.