Trwa komunikacja

Wybór wydarzenia

 • MNW PASS

  MNW PASS uprawnia do nieograniczonej liczby wejść na wszystkie galerie stałe i wystawy czasowe w Gmachu Głównym Muzeum, w Muzeum Rzeźby im. X. Dunikowskiego w Królikarni, Muzeum Plakatu w Wilanowie oraz Muzeum Wnętrz w Otwocku Wielkim w ciągu 7 dni od daty wydrukowanej na bilecie. MNW PASS jest biletem imiennym. === UWAGA, W PRZYPADKU CHĘCI ZAKUPIENIA BILETÓW DLA KILKU OSÓB PROSIMY O DOKONYWANIE OSOBNEJ TRANSAKCJI DLA KAŻDEGO Z BILETÓW ===

 • GALERIE STAŁE

  Galeria Sztuki Starożytnej / Galeria Faras / Galeria Sztuki Średniowiecznej / Galeria Sztuki Dawnej / Galeria Wzornictwa Polskiego /// BILET UPRAWNIA DO ZWIEDZANIA MUZEUM PRZEZ CAŁY DZIEŃ ///

 • Xawery Dunikowski. Malarstwo

  WYSTAWA PREZENTOWANA W MUZEUM RZEŹBY W KRÓLIKARNI, UL. PUŁAWSKA 113A /// "Xawery Dunikowski. Malarstwo" to pierwsza wystawa poświęcona tej mniej znanej dziedzinie twórczości Xawerego Dunikowskiego. Obok jego obrazów zostaną na niej zaprezentowane szkice rysunkowe i malarskie artysty, a także fotogramy i fotografie reportażowe autorstwa Zygmunta Szarguta-Szarka oraz Jerzego Langdy.

 • Kurs Historii Sztuki On-line. Historia Designu

  Historia designu to historia relacji pomiędzy ludźmi i tworzonymi przez nich przedmiotami użytkowymi. Zapraszamy na cykl wykładów online opowiadających o rozwoju projektowania przemysłowego, graficznego i społecznego od połowy XIX wieku do współczesności, które zakończy debata o tym, jakiego designu możemy spodziewać się w przyszłości. WYDARZENIA ODBYWAJĄ SIĘ W PONIEDZIAŁKI O 18.00 NA PLATFORMIE CLICKMEETING.

 • MEDIACJE PERFORMATYWNE

  MEDIACJE PERFORMATYWNE Chiara Bersani UNDERWOOD / wykład performatywny 17.10.2021 o godz.19:00 w Galerii Sztuki Starożytnej, Muzeum Narodowe w Warszawie. Wykład performatywny odbędzie się w języku angielskim.